Mega Paket 12 Taksitle Sizinle
Peşin fiyatına 43.25 TL.
İlk Ay Tüm Kanallar Ücretsiz!


12 Aylık Avantajlı Abonelik
Taksit İmkanı
Aktivasyon Bedava
İç Kurulum Bedava
HD ve Zengin İçerik

* Mega Paketin12 aylık peşin fiyatı 519 TL olup Akbank, İş Bankası, Yapı Kredi, Vakıfbank, Garanti Bankası ve QNB Finansbank kredi kartlarına 12 taksit uygulanmaktadır.

12 ay taksit seçeneği Akbank, Türkiye İş Bankası, Yapı Kredi, VakıfBank, Garanti Bankası ve QNB Finansbank kredi kartları için geçerlidir.

Belirtilen fiyatlar, 31.10.2019 tarihine kadar yapılan yeni bireysel abonelik başvurularında geçerli 12 aylık peşin abonelik için geçerlidir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. D-Smart uydu alıcısı ve Smartkart mülkiyeti süresiz olarak D-Smart’a ait olup, abonelik süresince abonelerin kullanımına tahsis edilir. Gerekli olduğu durumda dış kurulum ücreti aboneye aittir. Aboneliğin herhangi bir zamanda sona erdirilmesi durumunda abone, kendisine tahsis edilen donanımı; uydu alıcısı ve Smartkart’ı 7 (yedi) gün içerisinde iade etmekle, aksi halde ilgili donanıma ilişkin cari bedeli (D-Fix için 250 TL, HD uydu alıcısı cihaz için 500 TL, HD+ uydu alıcısı -kayıt cihazı dahil- için 900 TL donanım bedelini) ödemekle mükelleftir.

D-Smart, kanal, yayın ve içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
Belirtilen fiyatlar HD paket fiyatlarıdır. Ayrıca ek bir ücret yoktur.
Belirtilen HD fiyatlarına ek 60 TL fark ile HD+ uydu alıcısı alarak, sevdiğiniz programları kaydedebilir, canlı yayını durdurabilir, ileri-geri sarabilirsiniz.
D-Smart (TV) İç kurulum bedeli kampanya kapsamında hediyedir.
Gerekli olması durumunda dış kurulum tüketici tarafından karşılanmaktadır. HD+ cihazının dış çanak kurulum fiyatı farklıdır..
12 aylık süre sona erdiğinde, yürürlükte olan liste fiyatlarımız üzerinden taahhütsüz olarak ücretlendirilirsiniz.
Abonelik Paketi HD/D-Fix 12 Aylık Peşin Fiyat 12 Taksit ile Aylık Taksit Tutarı Hediye
Film Dizi Paketi 419 TL 35 TL 1 ay tüm kanallar
Abonelik Paketi HD/D-Fix 12 Aylık Peşin Fiyat 12 Taksit ile Aylık Taksit Tutarı Hediye
Mega Paket 519 TL 43.25 TL 1 ay tüm kanallar
Bizi Arayın
0850 533 0 533